<span class="hidepagetitles_toggle_title">Zlecenia z sieci ogólnopolskich</span>

OPST zintegrowane jest z systemem zamówieniowym trzech ogólnopolskich sieci: Taxi Polska, 800400400 i Taxi5. Zamówione kursy przekazywane są bezpośrednio (lub po zweryfikowaniu przez operatorkę centrali) na urządzenia mobilne kierowców. Zlecenia docierające tą drogą do systemu OPST wydawane są kierowcom na ogólnych zasadach dystrybucji zleceń – czyli podobnie do „zwykłych” zleceń telefonicznych.

 

 

Taxi Polska

Sieć Taxi Polska 19 100 to kilkadziesiąt miast w całej Polsce i kilkadziesiąt nowoczesnych korporacji taksówkowych działających od lat na lokalnym rynku.

Sieć Taxi Polska oferuje ponadto  usługi bezgotówkowe wszystkich korporacji sieci „Taxi Polska” oparte o wspólny system rozliczeń. Dzięki temu klient biznesowy może podpisać umowę na obsługę bezgotówkową w dowolnym mieście i posługiwać się nią na terenie całego kraju. W każdej korporacji sygnowanej znakiem jakości „Taxi Polska” honorowane będą jego:

  • karty bezgotówkowe
  • vouchery
  • jednorazowe kupony kredytowe
  • jednorazowe kody kredytowe

TaxiPolska

 

 

800 400 400 

Dzwoniąc pod numer 800-400-400 można zamówić taksówkę  w ponad 30 miastach w Polsce

800400400

 

 

Taxi 5

Taxi5 to nowoczesny i prosty sposób zamawiania taksówek, w pełni zintegrowany z OPST. Oferuje sprawdzone, bezpieczne, wysokiej jakości rozwiązanie. Taxi5 współpracuje z licencjonowanymi korporacjami, dając im pełną kontrolę nad przebiegiem zleceń.

 Taxi5